2148/586
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Komposition. Sign. Rob Jacobsen, 271/350. Litografi i farver. Bladstørrelse 79×57.
Håndteringsmærker og enkelte folder langs kanterne. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag