2431/623
Martin Meyer-Pyritz (f. 1870, d. 1942)
Landskab med en sø. Sign. M. Meyer-Pyritz. Olie på malepap. 24×33.
Behov for rensning. Mindre område med krakeleringer.
Moderne kunst og design, 30. juli 2024
Vurdering
Hammerslag