102/489
Ludvig Find (f. Vamdrup 1869, d. København 1945)
Blomster i en vindueskarm. Olie på træplade. Sign. Find 21. 60×66.
Afbildet
Moderne kunst og design, 10. maj 2005
Vurdering
Hammerslag