911/​320

Et par George III armstole af bemalet og guldstafferet træ. England, 18. årh.s slutning. (2)

Proveniens: Käthe & John Marsings samling

Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022

Vur­dering

15.000–25.000 DKK

Hammerslag

11.000 DKK