911/320
Et par George III armstole af bemalet og guldstafferet træ. England, 18. årh.s slutning. (2)
Proveniens: Käthe & John Marsings samling
Møbler, ure, sølv, bronze, porcelæn og tæpper, 30. november 2022
Vurdering
Hammerslag