1927/1657
Charles X kaminur af forgyldt og patineret bronze. Frankrig, ca. 1820. H. 29. B. 18. D. 12.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Pendul og Optræksnøgle medfølger.
Varia, 4. juli 2019
Vurdering
Hammerslag
17 bud