2123/8507
Gardner Porcelainsfabrik
Russisk lågvase af porcelæn, dekoreret i blåt og guld med farverige blomster på hvid grund. Gardner Porcelainsfabrik, 20. årh. begyndelse. H. 21.
Minimal aldersslitage.
Russisk tema, 7. juni 2021
Vurdering
Hammerslag