12139/​167

Bidjar tæpper, Persien. Gentagelsesmønster med herati design. 21. årh. 111×72.

Sælger oplyser

Sælger oplyser: Frynserne i den ene ende er kortere, men virker til at det skal være sådan

Kunst, antikviteter & design, 30. september 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK