12139/167
Bidjar tæpper, Persien. Gentagelsesmønster med herati design. 21. årh. 111×72.
Sælger oplyser: Frynserne i den ene ende er kortere, men virker til at det skal være sådan
Kunst, antikviteter & design, 30. september 2021
Vurdering
Hammerslag