2115/35
Stor fransk lysekrone af forgyldt bronze med 20 lysarme i to etager. 19. årh.s slutning. H. 102. Diam. 80.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag
32 bud