1739/25
I. L. Jensen (f. København 1800, d. sst. 1856)
En buket røde og hvide blomster. Sign. I. L. Jensen. Olie på træ. 14×20,5.
en del større krakeleringer. Behov for rensning.
Ældre malerier og møbler, 25. september 2017
Vurdering
Hammerslag
36 bud