2049/361
Et sæt på fire væglamper af messing, prydet med vaser, hver med to lysarme. 20. årh.s slutning. H. 47. B. 30. (4)
Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag