2032/59
Senempire bogskab af mahogni, front med to sprossede vitrinelåger. 19. årh. H. 215. B. 123. D. 36.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Finérskader. Én manglende hyldeknægt. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag