2441/965
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
Maskekompositioner. Sign. E.J. 83, E.A. To litografier i farver. Lysmål hver 27×19. (2)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
852751 (Autobud) | ||
820602 | ||
852751 | ||
843788 | ||
576 |