866/942
Pia Andersen (f. Frederikshavn 1960, Danmark,1985-)
“Stamme”. Sign. på bagsiden Pia Andersen 2005. Olie på lærred. 129×97.
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag