12109/238
Ejler Bille (f. Odder 1910, d. Ørby 2004)
Kompositioner. Sign. Ejler Bille-87, E.A. To litografier i farver. Bladmål 50,5×38. Uindrammede. (2)
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag