1948/4345
1938. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 30 Nov. 1938 med 30 stk. 20 øre, rød (Thiele og Schultz), stemplet “Udstedet Satut”. Pæn kvalitet [ ⊙ ]
Frimærker, 1. december 2019
Vurdering
Hammerslag