2110/9001
Märklin digital H0 3756, Serie Be 6/8 “Crocodile”.
Boxed
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Privat samling af modeltog, 8. marts 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
18 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||