2124/9228
“Phantom Luggage” taske af lyseblåt læder med gyldne beslag, to hanke, et stort rum, et indvendigt lynlåsrum med beige ruskinds for. H. 28 x B. 30 x D. 26 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage på kanter og for med pletter og ridser. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag