12005/93
Fransk kaminur af forgyldt bronze, urhus prydet med putti, skive af hvid emalje med blå romertal. 19. årh. slutning. H. 30. B. 40. D. 13.
Bagkapsel mangler.
Kunst, antikviteter & design, 30. januar 2020
Vurdering
Hammerslag