2450/​839

Bernt (f. 1937, d. Farum 2017)

Fritstående skrivebord af mahogni, front med fire skuffer med udfoldsgreb af messing. Udført hos Rud. Rasmussen snedkerier. H. 73.5. L. 192. B. 96.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Èn nøgle medfølger.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?