2432/667
Ellen Krause (f. Fredericia 1905, d. 1990)
Interiør fra en stue. Sign. Krause 54. Olie på lærred. 78×64.
Mindre krakeleringer. Et mindre stødmærke på lærred.
Vurdering
957589 | ||
936259 | ||
957589 |