2436/​137

Tiffany & Co

Et vognur i forgyldt messing med glas sider og synligt urværk, hvid emalje urskive med sorte romertal, mærket 'Tiffany & Co'. Urværket graveret urmager 'Matthew Norman, Switzerland'. 20. årh. H. 12. B. 8. D. 7.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Nøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?