2431/278
Kinesisk/indonesisk vitrineskab rigt udskåret hardwood, gennembrudt galleri over to glasdøre bag hvilke justerbare hylder, underdel med to paneldøre. 19. årh.s slutning. H. 214. B. 110. D. 45.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. juli 2024
Vurdering
Hammerslag