2431/277
Svensk kommode af frugttræ indlagt med marquetteri med plade af kolmården sten. Gustaviansk form, 20. årh. H. 84. B. 109. D. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
1014060 |