2431/​278

Kinesisk/indonesisk vitrineskab rigt udskåret hardwood, gennembrudt galleri over to glasdøre bag hvilke justerbare hylder, underdel med to paneldøre. 19. årh.s slutning. H. 214. B. 110. D. 45.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?