2139/110
Fransk bord af rosentræ, top dekoreret med intarsia, påsat liste samt bladværk af messing. 20. årh.s begyndelse. H. 57. Diam. 62.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. september 2021
Vurdering
Hammerslag