12023/​67

Oplysningsplakat. Sign. Fjeldgaard i trykket. Litografi i farver. 84×62. Uindrammet.

Nederste hjørner defekte samt 2 mindre revner.

Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag