12023/67
Oplysningsplakat. Sign. Fjeldgaard i trykket. Litografi i farver. 84×62. Uindrammet.
Nederste hjørner defekte samt 2 mindre revner.
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag