Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“Sensualité du sensible”. Komplet serie. Alle sign. Corneille 88, 4/200. Litografi i farve. Bladstørrelse 29,5×24. Uindrammet. (4)
Original stand.
1115637 (Autobud) | ||
906872 | ||
1115637 | ||
100483 | ||
246527 | ||
576 |