2024/592
Anni Løgstrup (f. Kvorning 1912)
Tyrefægter. Sign. Løg. 72. Olie på lærred monteret på plade. Lysmål 51×36.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag