2142/68
Bakkebord af bemalet træ, front med skuffe, let tilspidsede ben. 19. årh. H. 76. B. 88. D. 58.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag