896/690
Julia Schmidt (f. Wolfen, Bitterfeld-Wolfen 1976)
Uden titel. Sign. på bagsiden J. Schmidt 2003. Olie på plade. 90×76
Proveniens: Galerie LIGA, Berlin.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 23. september 2020
Vurdering
Hammerslag