12031/​141

Tre lanterner af patineret kobber og bemalet metal, 20 årh. Monteret til elektricitet. H. 44, 23 og 12. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage, ridser og skrammer. Et glas med defekt.

Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

850 DKK

850 DKK
800 DKK
750 DKK