12031/141
Tre lanterner af patineret kobber og bemalet metal, 20 årh. Monteret til elektricitet. H. 44, 23 og 12. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage, ridser og skrammer. Et glas med defekt.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag