2016/180
Aert van der Neer, efterfølger, 19. årh,
Måneskinslandskab med en mølle. Usigneret. Olie på malepap. 24×29,5.
Behov for let overfladerensning. Enkelte retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud