2431/1166
Safir, rubin- og diamantring af platin prydet med talrige princess-cut safirer og rubiner og enkeltslebne diamanter. Er lavet som en vendering. Str. 54.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Brugsspor på rubiner og safirer.
Smykker og Fashion, 31. juli 2024
Vurdering
Hammerslag