1848/​1305

Diane Von Fürstenberg

Diane Von Fürstenberg. Silkeskjorte af transparent silke i sort, beige, brun og grønt mønster, syv guldfarvede knapper foran samt en guldfarvet knap på hvert ærme. Pencilskirt af sort uldblanding, slids foran, sort lynlås i siden, stor sløjfe foran samt to forlommer. Str. 12 (EU 40). (2)

Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Slitage på knapperne.

Smykker, 28. november 2018

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK