2043/​423

Lysekrone med stel af messing, behængt med talrige prismer. Louis XVI stil. 20. årh. H. 37. Diam. 35.

Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

600 DKK

(Autobud) 600 DKK
550 DKK
500 DKK