2043/423
Lysekrone med stel af messing, behængt med talrige prismer. Louis XVI stil. 20. årh. H. 37. Diam. 35.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag