2442/​7073

Dansk snedkermester

Et par sofa-/sideborde af bejdset eg med kehlet kant og underliggende hylde. H. 56. L. 50. B. 34.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. Nogle skruer mangler. Et bord med delvis løs top.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?