742/718
Alfred Larsen (f. 1886, d. 1942, dansk maler)
Vinterparti med hest. Sign. Alfred Larsen. Olie på lærred. 50×72.
Større afskalning ved nederste højre hjørne.
Malerier, 17. oktober 2007
Vurdering
Hammerslag
13 bud