2124/58
Barok-ramme af delvist forgyldt træ. 18. årh. Indvendige mål 65×89,2. Udvendige mål 89,6×114. Lysmål 61,5×85,1.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag