2439/1729
Tróndur Patursson (f. Kirkjubø, Færøerne 1944)
To kompositioner. Begge sign. T. Patursson, 003, hhv. 112/150 og 86/150. Litografier i farver. Lysmål 50×70. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Original stand. Undersøgt i ramme.
Vurdering
23 bud
328515 (Autobud) | ||
1072655 | ||
328515 | ||
1125484 | ||
328515 (Autobud) | ||
1125484 | ||
328515 (Autobud) | ||
1125484 | ||
328515 (Autobud) | ||
1125484 | ||
328515 (Autobud) | ||
1125484 | ||
328515 (Autobud) | ||
872185 | ||
328515 | ||
1146550 (Autobud) | ||
328515 | ||
1146550 (Autobud) | ||
808206 | ||
1146550 | ||
823305 | ||
1146550 | ||
830118 |