12009/100
Poul Johansen (f. 1936, d. 2014, )
Tre kompositioner fra serien “Mennesker i byen”. Sign. Poul Johansen, Ikast. Olie på træ. 10×10. (3)
Kunst, antikviteter & design, 27. februar 2020
Vurdering
Hammerslag