2104/122
Fransk rokoko armstol af rigt udskåret bøg, prydet med blomster, bladværk og kemninger. 18. årh.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Restaureret. Ormehuller.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag