2005/​324

Et par Heiberglamper af mælkehvidt glas med montering af messing. 20. årh.s. begyndelse. H. inkl. skærmholder 58. (2)

Fremstår med let alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Ældre malerier, møbler og varia, 27. januar 2020

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

1.250 DKK

1.250 DKK