2139/414
Ferdinand Barbedienne (f. 1810, d. 1892)
Krucifiks af emaljeret bronze på base af sort marmor. Stemplet. F. Barbedienne. 19. årh.s slutning. H. 24.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. september 2021
Vurdering
Hammerslag
27 bud