12034/160
Ubekendt kunstner, 19. årh.
Portræt af en herre. Usign. Pen på papir. 25×23. Indrammet.
Papiret er gulnet og med mindre pletter.
Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag