12034/​160

Ubekendt kunstner, 19. årh.

Portræt af en herre. Usign. Pen på papir. 25×23. Indrammet.

Papiret er gulnet og med mindre pletter.

Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

320 DKK
300 DKK