2439/1617
To Louis XVI spillebord af mahogni, hver med afrundede hjørner og front med skuffe. 18. årh.s slutning. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage. Falmet.
Vurdering
Hammerslag