2138/​953

Per Adolfsen (f. Odense 1964, Fyn/Jylland,1984-)

To kompositioner. Sign. på bagsiden hhv. 1997 og 2002. Olie på lærred. 30×40,5 og 36,5×40. (2)

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag