2138/953
Per Adolfsen (f. Odense 1964, Fyn/Jylland,1984-)
To kompositioner. Sign. på bagsiden hhv. 1997 og 2002. Olie på lærred. 30×40,5 og 36,5×40. (2)
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag