2142/9205
“Noe Black Stitching” taske af grønt Epi læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning, en indvendig lynlås lomme og sort ruskindsfor. 1989. H. 33 x B. 28 x D. 19 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage på hank. Ridser på hjørner. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag