2412/259
Hans Fischer (f. Vestbirk 1849, d. København 1886)
Stille dag ved en jysk sø. Sign. H. Fischer 78. Olie på lærred. 28×57.
Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag